FAMMA
30-363 Kraków
ul. Kobierzyńska 23a (pawilon 32a)
woj. małopolskie
tel.: 12 269 10 48
kom.: 669 996 585
biuro@famma.pl

O firmie drukuj

Jeśli zaś nie wiesz, jak sprawnie i efektywnie poprowadzić archiwum swojej firmy, poznaj zespół Famma Archiwizacja s.c.. Specjalizujemy się w profesjonalnym porządkowaniu i zarządzaniu archiwami - zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz indywidualnymi potrzebami klientów. Pomagamy firmom i instytucjom w zastosowaniu nowoczesnych metod archiwizacji, przechowywania i niszczenia dokumentów. Działamy skutecznie, rzetelnie i fachowo.

Dlaczego archiwizacja?

Archiwum to prawdziwe centrum informacji o firmie czy instytucji. Stanowi ono podstawowe ogniwo funkcjonowania jednostki organizacyjnej. To ogromna baza wiedzy, dokumentów oraz danych. Każdej firmie powinno więc zależeć na tym, aby była odpowiednio uporządkowana i chroniona.

Jak funkcjonuje więc archiwum Twojej firmy? Jest uporządkowane i zarządzane zgodnie z obowiązującymi przepisami? W skuteczny i  kompleksowy sposób zostały wdrożone w nim procedury archiwizacji, przechowywania i niszczenia dokumentów? Jeśli tak – gratulujemy. Świadczy to o dużym profesjonalizmie Twojej firmy i zapewne jest jednym z elementów jej sukcesu.

Jeśli jednak archiwum nie jest powodem do dumy, Twoja firma ma poważny problem z dokumentami, jesteś w odpowiednik miejscu – my damy radę Twoim dokumentom! Pomożemy w zakresie tworzenia archiwum, porządkowania dokumentacji oraz bieżącego zarządzania zasobem archiwalnym, jak również przechowywania i niszczenia dokumentacji. Dzięki temu usprawnimy działanie Twojej firmy, damy wygodny, szybki i bezpieczny dostęp do informacji oraz zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze.

Nie czekaj dłużej. Nie pozwól, aby archiwum firmy zamieniło się w kręty labirynt informacji, którego nikt nie jest w stanie pokonać. Zdecyduj się na nasze usługi, w ramach których oferujemy:

  • bezpieczeństwo – pełne zinwentaryzowanie i kontrola dokumentów,
  • porządek – prawidłowo uporządkowany zasób dokumentacji,
  • efektywność – optymalne wykorzystanie powierzchni biurowej
    poprzez usunięcie zbędnych akt i uporządkowanie pozostałych,
  • dostępność – skrócenie czasu wyszukiwania akt,
  • poufność – gwarancja całkowitej poufności powierzonych informacji oraz danych.

Dołączone zdjęcia