FAMMA
30-363 Kraków
ul. Kobierzyńska 23a (pawilon 32a)
woj. małopolskie
tel.: 12 269 10 48
kom.: 669 996 585
biuro@famma.pl

Niszczenie dokumentów drukuj

Dlaczego niszczenie dokumentacji jest tak ważne?

Informacja to podstawa funkcjonowania firmy. Kiedy dostanie się w niepowołane ręce, może spowodować nieodwracalne dla firmy skutki. Ochrona danych i informacji powinna więc być jednym z priorytetów dla każdej firmy. Wyrzucone do śmieci notatki, wydruki czy rachunki to nie tylko przejaw braku profesjonalizmu, ale też nieprzestrzeganie ustawy.

Przedsiębiorcy mają obowiązek ochrony informacji na temat:

 • dane osobowe,
 • informacji niejawnych (tajemnic służbowych oraz państwowych),
 • tajemnic zawodowych (np. bankowych, maklerskich, handlowych),

co jest określone odpowiednią ustawą. Dlatego powinni zainteresować się ważnym aspektem prowadzenia firmy, czyli niszczeniem dokumentacji.

Famma.pl to przedstawiciel (na terenie woj. małopolskiego i miasta Kraków) firmy SAWO – najstarszej polskiej spółki, której główny obszar działań stanowi profesjonalne niszczenie dokumentów. Doskonale wyposażenie pozwala na skup, sortowanie oraz belowanie dużej ilości makulatury (ok. 1000 ton na miesiąc, z czego 200 stanowi dokumentacja niearchiwalna).

Firma SAWO posiada Certyfikat Systemu Jakości PN-EN ISO 9001:2001. Od 1996 roku należy do międzynarodowego stowarzyszenia osób zarządzających, natomiast od roku 1997 jest w posiadaniu Certyfikatu Programu Technicznej Kooperacji, przyznanego przez rząd Stanów Zjednoczonych. Jako jej przedstawiciel realizujemy rzetelne niszczenie dokumentów w Krakowie.

W zakres usług niszczenia dokumentów wchodzi:

 • odbiór – własnym transportem na nasz koszt z terenu całej Polski; przyjazd w dogodnym terminie,
 • pakowanie, załadunek – przygotowaną dokumentację pakujemy w worki i plombujemy;
  zapewniamy dyskrecję dotyczącą przejmowanych dokumentów,
 • transport - samochodem ciężarowym dostosowanym do plombowania i wyposażony w system satelitarnego monitorowania pojazdów (GPS),
 • niszczenie – w profesjonalnych niszczarkach zgodnie z I, II, III klasą tajności wg normy DIN 32757; prasowanie ścinków w belujących prasach hydraulicznych z siłą 50 ton; gwarantujemy całkowitą nieczytelność każdego powierzonego nam dokumentu,
 • utylizacja,
 • wystawienie Protokołu z Niszczenia i Brakowania Akt i Dokumentów.

Niszcząc dokumenty staramy się zapewnić klientom jak najlepsze warunki współpracy. Dlatego nie wymagamy od nich przygotowania dokumentów. Udział pracowników firmy klienta jest ograniczony jedynie do wskazania miejsca przechowywania materiałów, co pozwala na swobodne wykonywanie ich codziennych obowiązków.

Dołączone zdjęcia
Pliki do pobrania
druk zlecenia pobierz